SELİN Yaşlı Bakım Merkezi KARTAL

AÇILIŞ: 2019     KAPASİTE: 44

(0216) 353 03 06   ve   (0541) 353 03 09

Çavuşoğlu Mahallesi Neşeli Sk. No:4 Kartal İstanbul

selinhuzurevi@gmail.com

http://www.selinhuzurevi.com/

https://www.facebook.com/selinhuzurevi34/

https://www.instagram.com/selinhuzurevi/

 

Hakkımızda

Tesisimiz, temelden itibaren huzurevi ve bakım merkezi olarak planlanmış ve bu maksada hizmet edecek şekilde tasarlanmıştır. Kartal Havacılar sitesinde merkezi bir konumda olup terastan deniz ve adalar manzarası ile görenleri kendine hayran bırakan doğal bir görsel zenginliğe sahiptir .

Amacımız, Hastalara ve yaşlılara sunduğumuz bakım, gözetim ve kişiye özel hizmetin yanı sıra; hasta yakınlarının güvenini kazanmaktır.

Modern teknolojinin kullanıldığı kurumumuzda, bütün yataklarımız tam ortopedik ve hasta sağlığı ile konforunu en üst seviyede tutmayı hedeflemiştir. Yataklarımız çok uzun süreli yatan hastalarda yatağa bağlı yaraların çıkmasını önlediği gibi, daha önceden oluşmuş yaraların iyileşmesinde de katkı sağlamaktadır.

Yoğun bakım ünitemiz, tüm donanımıyla hastalarımıza en steril minimum enfeksiyon riskiyle uzman kadromuz , ameliyat sonrası ve koma durumu trakeostomili hastalara, felçli hastalara, kanser hastalarına ve bakım gerektiren hastalara her türlü tıbbi bakım hizmeti sunulmaktadır.

Palyatif Bakım Hizmetleri

Kanser, SVO (inme), ALS veya benzeri hastalıklar nedeniyle yatağa bağımlı, trakeostomiden mekanik ventilatörle solunumu devam eden, midesinden PEG’le beslenen, düzenli aspirasyon gereksinimi olan tüm hastaların tedavi ve bakımları Selin Huzurevi ve Bakım Merkezi‘nin Palyatif Bakım Servisi‘nde yapılmaktadır.

Mental Sağlık Koruma ve Rehabilitasyon Hizmetleri

Selin Huzurevi ve Bakım Merkezi, misafir ettiği tüm yaşlılarına, uzman sağlık ekibiyle, yaşlının mental sağlığının korunması ve rehabilite edilmesinde bireysel koruma ve gelişim programı uygulamaktadır.

Yorum

0 0 Yoruma Göre
Bakım Hizmetleri
Quality of customer service and attitude to work with you
0
Sağlık Hizmetleri
Overall experience received for the amount spent
0
Tesis Özellikleri
Visibility, commute or nearby parking spots
0
Diğer
The physical condition of the business
0

Reply

Cancel reply
Call Now ButtonDESTEK HATTI!