İDİL 2 Huzurevi ve Yaşlı Bakım Merkezi GÜZELBAHÇE ŞUBESİ

AÇILIŞ: 2017     KAPASİTE: 87

(0232) 234 55 44

Maltepe Mah 70 Sk. No1/3 Güzelbahçe/İzmir

bilgi@idilhuzurevi.com

http://www.idilhuzurevi.com/

https://www.facebook.com/profile.php?id=100063500320584

https://instagram.com/idilhuzurevi?igshid=YmMyMTA2M2Y=

Hakkımızda

İdil Yaşlı Bakım ve Dinlenme evi faaliyetlerine 1999 yılında Yelki’de başladı. Buradaki üç yıllık faaliyetlerinin ardından, şu anda faaliyetlerini sürdürdüğü Güzelbahçe Maltepe mahallesine taşındı. Bu değişimdeki amacımız metropole yakın bir bölgede hizmetlerimizi sürdürerek, yaşlı yakınlarımızın kurumumuza ulaşımını kolaylaştırarak, misafirlerimizin aileleriyle sürekli iletişim içerisinde olmalarının koşullarını oluşturmak ve misafirlerimizi bu hassas dönemlerinde ailelerimizin de yardımıyla psikolojik olarak olabildiğince desteklemektir. Ayrıca sağlık hizmetlerinde metropol olanaklarından daha fazla yararlanmaları sağlanmıştır.

2018 yılından itibaren ikinci kuruluşumuz yine Güzelbahçe Maltepe mevkiinde faaliyete geçmiştir. Daha fazla yaşlımızın yararlanması açısından “İdil 1” ve “İdil2” kuruluşlarıyla hizmetlerimizi sürdürmekteyiz.

HİZMET İLKELERİMİZ

Kuruluşumuz büyüklerimize sağlıklı ve güvenli bir yaşam ortamı sunmanın, hepimizin ortak sorumluluğu olduğunun bilinciyle; yaş, kültür ve fiziksel farklılık gözetmeksizin konuklarımıza, fiziksel ve ruhsal olarak korunan, huzur ve güven içerisinde yaşayabilecekleri bir yaşam alanı taahhüt eder.

Kuruluşumuzda Alzehimer, demans, yatağa bağımlı, hastalık sonrası ve olanaksızlıklar nedeniyle evinde kendi başına yaşamını sürdüremeyen yaşlılarımıza uzman kadrolarımızla kaliteli, bilimsel ve ilgiye dayalı bakım hizmeti verilmektedir.

Güller ve çam ağaçlarıyla donatılmış bahçe içerisinde bir yandan İzmir imbatını kucaklayan deniz manzaralı, aydınlık odalarıyla yandan da dağ manzarasıyla buluşan doyasıya yaşama olanağı bulunan kuruluşlarımız huzur verici, rahat ve kalite arayanlar için idealdir.

İDARİ VE SAĞLIK KADROSU HİZMETLERİ

Kuruluşumuzda tam zamanlı doktorumuz, psikologlarımız, sosyal hizmet uzmanlarımız, hemşirelerimiz, fizyoterapistlerimiz ve sertifikalı yaşlı bakım elemanlarından oluşan geriatri alanında deneyimli ve uzman kadromuzla konuklarımız ve ailelerine sosyal ve psikolojik destek hizmeti sunmaktadır.

SAĞLIK HİZMETLERİ

Kuruluşlarımızda tam zamanlı olarak görev yapan; Geriatri alanında uzmanlaşmış doktorumuz ve 24 saat görev başında olan hemşirelerimizle sağlık hizmetleri eksiksiz ve düzenli bir şekilde yapılmaktadır.

Tam zamanlı olarak görev yapan fizyoterapistimiz ile birebir daha uzun ve etkili çalışma imkanı bulan konuklarımız, tedavilerinde daha erken ve başarılı sonuç alabilmektedir.

Günlük her türlü gereksinimin uzman kadrolarca verildiği kuruluşlarımızda temel amaç; yaşlılarımızın daha kaliteli, daha mutlu, daha sağlıklı yıllar geçirmeleridir. Bu yaklaşımla düzenlenen etkinlikler; sosyal ve bilişsel düzeyi arttırmayı, yaşama bağlılığı hedeflemektedir.

İnsan unsurunu temel alan sosyal olgu ve psikolojik yaklaşımlar çerçevesinde 20 yıllık deneyimlerimizle sizlere ve sevdiklerinize hizmet vermenin gururunu yaşıyoruz.

Yorum

0 0 Yoruma Göre
Bakım Hizmetleri
Quality of customer service and attitude to work with you
0
Sağlık Hizmetleri
Overall experience received for the amount spent
0
Tesis Özellikleri
Visibility, commute or nearby parking spots
0
Diğer
The physical condition of the business
0

Reply

Cancel reply
Call Now ButtonDESTEK HATTI!