BAŞKANOĞLU YAŞAM KONAKLARI Huzurevi ve Yaşlı Bakım Merkezi URLA

AÇILIŞ: 2016     KAPASİTE: 49

(0232) 766 40 00   ve   (0544) 766 10 18

Kalabak Mah. 3257 Sk. No:9 Urla/İzmir

info@urlayasamkonaklari.com

http://urlayasamkonaklari.com/

https://www.facebook.com/baskanogluyasamkonaklari/

https://instagram.com/baskanogluurlayasamkonaklari?igshid=YmMyMTA2M2Y=

Hakkımızda

2007 Yılında faaliyete geçen Özel Çağdaş Yaşam Yaşlı Merkezi’nde edindiğimiz 8 yıllık deneyimlerimiz ile birlikte, Avrupa Birliği ve Aile Sosyal Politikalar Bakanlığı’nın belirlemiş olduğu standartlar çerçevesinde, çizmiş olduğumuz misyon ile daha kaliteli bir hizmet sunmak için Özel Başkanoğlu Urla Yaşam Konakları olarak hizmetinizdeyiz. Urla huzurevi konusunda konusunda çok fazla seçenek sunmasa da, biz uzman personelimiz ile deneyimimize ve tesisimize güveniyoruz.

Özel Başkanoğlu Urla Yaşam Konakları ailesi olarak önceliğimiz yaşlılarımızın konforlu bir yaşlılık dönemi geçirmelerini sağlamaktır. Bu hizmet anlayışı ile yapmış olduğumuz kurumumuzda tek kişilik, çift kişilik ve süit odalarımız ve yoğun bakım ünitemiz bulunmaktadır. Aynı zamanda her odaya özel banyo ve tuvaletlerimiz mevcut olup, güneş enerjisi ile 24 saat sıcak su hizmetimiz ve yerden ısıtma sistemimiz bulunmaktadır.

Ayrıca kurumumuzda deniz manzaralı teras katımız, dinlenme odalarımız ve yaşlılarımızın vakit geçirebilecekleri hobi bahçemiz bulunmaktadır. Asansör bulunan merkezimizde yaşlılarımız teras katımıza ve hobi bahçemize yorulmadan ulaşabilmektedir.

Deniz ve yeşilin bir arada olduğu, İzmir’de Urla Huzurevi denince ilk akla gelen, kaliteli ve huzurlu bir bakım merkezini ziyaret etmeniz için sizleri bekliyoruz…

Yorum

0 0 Yoruma Göre
Bakım Hizmetleri
Quality of customer service and attitude to work with you
0
Sağlık Hizmetleri
Overall experience received for the amount spent
0
Tesis Özellikleri
Visibility, commute or nearby parking spots
0
Diğer
The physical condition of the business
0

Reply

Cancel reply
Call Now ButtonDESTEK HATTI!