ADEN Huzurevi ve Yaşlı Bakım Merkezi KARABURUN

AÇILIŞ: 2017     KAPASİTE: 60

(0232) 712 56 56   ve   444 5 911

Mordoğan Mah.Barbaros Cad.No:18 Karaburun/İzmir

idari@adenhuzurevi.com.tr

https://adenhuzurevi.com.tr/

https://www.facebook.com/AdenHuzurevi/

https://instagram.com/mordogan_huzurevi?igshid=YmMyMTA2M2Y=

https://twitter.com/AdenHuzurevi

Hakkımızda

Firmamız 1988 yılında sağlık sektöründe hizmet sunma amacıyla şahıs şirketi olarak başladığı ticari hayatına, 1993 yılında Çiğli Özel Sağlık Tesisleri markası ile kurumsallaşarak devam etmektedir.

Çiğli Özel Sağlık Tesisleri bünyesinde bugüne kadar poliklinik, tıp merkezi, görüntüleme merkezi hizmetleri verilmiş olup 2000 yılından beri Ege Ambulans markası ile mobil sağlık hizmetleri, 2004 yılından beri özel sektör ve kamu ihalelerinde sağlık sunum hizmetleri verilmektedir.

2015 yılında firmamız İzmir Kalkınma Ajansı (İZKA) tarafından açılan “Yarımada Sürdürülebilir Kalkınma” projesine başvurmuş ve “Yarımada Sağlıklı Yaşam Huzurevi” projesiyle hibe desteği almaya hak kazanarak 2015 Kasım ayında proje imzalarını atmıştır. Proje kapsamında, Mordoğan’da bulunan kaba inşaatı tamamlanmış binamızın huzurevi yönetmeliğine uygun bir şekilde tadilat edilerek tamamlanması planlanmıştır.

18 ay süren ve yaklaşık 5 milyon TL’ye mal olan projeye, İZKA’nın yaklaşık 150 bin TL tutarında hibe desteği olacağı öngörülmektedir.

İZKA projesiyle başlayan süreç, 2017 yılı Ekim ayında İzmir Valiliği oluru ve Aile ve Sosyal Politikalar bakanlığı ruhsatıyla tamamlanmış olup Özel Aden Huzurevi ve Yaşlı Bakım Merkezi markası ile hizmetlerimiz başlamış bulunmaktadır.

Sağlık sektöründe elde ettiğimiz 29 yılı aşan tecrübe ile faaliyetlerimizi sürdürdüğümüz her alanda bizleri tercih eden herkese kaliteli hizmet sunmaya devam edeceğiz.

HİZMETLERİMİZ

Merkezimizde anlaşmalı olduğumuz Özel Ege Ambulans Servisi’ne ait bir adet Hasta Nakil Ambulansı ile 7/24 ambulans nakil hizmeti verilmektedir. Sağlık personelimizin düzenli sağlık kontrollerinde tespit edilen ve kurumda tedavisi mümkün olmayan sağlık problemleri için sağlık kuruluşlarına sevkler gerçekleştirilmektedir.

Sakinlerimiz kamu veya özel hastanelerde gerçekleşecek muayene, laboratuvar tetkiki, rapor yenileme veya yazdırma, diyaliz, Tomografi veya MR çekimi vb. acil olmayan tıbbi ihtiyaçları için yataklarından sağlık ekibi desteği ile ambulansa alınarak gitmek istedikleri sağlık kuruluşunda yatağına kadar nakledilmektedir.

Merkezimizde kalan fakat düzenli olarak kemoterapi veya diyaliz ihtiyacı bulunan sakinlerimiz için sağlık kuruluşlarına nakli için ambulans organizasyonları yapılmaktadır.

Olası acil durumlarda ise merkezimize 1 km mesafedeki Sağlık Bakanlığı 112’ye ait acil yardım ambulansları ile en yakın sağlık kuruluşuna sevk sağlanmaktadır. Sakinlerimizin arzu ettikleri farklı bir sağlık kuruluşuna nakil talebi olması durumunda anlaşmalı olduğumuz Özel Ege Ambulans Servisi’ne ait doktor/paramedik, acil tıp teknisyeni ve şoförden oluşan 3 kişilik sağlık ekibi ve kırmızı şeritli acil yardım ambulansları ile nakil gerçekleştirilebilmektedir.

Kalça kırığı ve benzer şikayetleri olan hastalar, özel vakumlu sedye ile, KOAH ve benzer şikayetleri olan hastalar oksijen desteği ve uygun tıbbi donanım ile; hastanın her türlü konforu sağlanarak, sağlık kuruluşundaki polikliniğe kadar teslim edilir.

Talep doğrultusunda ek ücret mukabili, sağlık kuruluşunda verilecek hizmetlere sağlık personellerimiz refakat edebilmektedir. Sağlık kuruluşunda sunulan hizmet tamamlandıktan sonra huzurevine dönüş için hasta taburcu ambulans hizmeti de sunulmaktadır.

Sakinlerimizin yanlış veya eksik beslenmesinden kaynaklanan sağlık sorunlarının çözülmesine yönelik destek sağlamak amacı ile uzman sağlık personeli gözetiminde, kalori hesabı yapılarak beslenme programları oluşturulmaktadır.

Obezite veya kaşeksi gibi hastalıklardan kaynaklanan bunalımlarına ve rahatsızlıklarına çözüm bulunması.
Yatalak hastalara tedavi süreçlerinde diyet programı oluşturulması.
Diyabet, hipertansiyon, gut, böbrek rahatsızlığı ve benzeri kronik rahatsızlıklarla mücadele için etkin bir beslenme programı oluşturulması.
Çölyak, laktoz intoleransı, çeşitli besin alerjileri vb. şikayetleri bulunan sakinlere özel öğün hazırlanması.

Gerektiğinde kişiye özel beslenme programı uygulanır. İhtiyaca göre sakinlerimize özel diyet programları hazırlanır.

Yorum

0 0 Yoruma Göre
Bakım Hizmetleri
Quality of customer service and attitude to work with you
0
Sağlık Hizmetleri
Overall experience received for the amount spent
0
Tesis Özellikleri
Visibility, commute or nearby parking spots
0
Diğer
The physical condition of the business
0

Reply

Cancel reply
Call Now ButtonDESTEK HATTI!