GAYA BAKIM ÜNİTELERİ Yaşlı Bakım Merkezi KADIKÖY BOSTANCI

AÇILIŞ: 2008     KAPASİTE: 50

(0216) 445 40 40   ve   (0216) 445 40 41

Bostancı, Kozyatağı, Ayçil Sk. No:28, 34742, Kadıköy/İstanbul

info@gayahuzurevi.com.tr

https://gayahuzurevi.com.tr/

https://www.facebook.com/gayahuzurevi

https://instagram.com/gayahuzurevi?igshid=YmMyMTA2M2Y=

Hakkımızda

Yaşlı bakımı ve medikal takip tedavisi yanında haklarınızı da savunan bir destek programıyız. Otel tadında bakım evi yaşamı yanında, destek tıbbi bakım hizmeti veriyoruz.

GAYA Özel Bakım ve Yaşam Üniteleri

Bilindiği üzere tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde de yaşam süresi uzamış ve kronik hastalık sayısı artmıştır.
Bunun yanında yoğun iş ve şehir yaşamı ya da çeşitli sosyal durumlar büyüklerimize kendi evimizde bakımı gün geçtikçe zorlaştırmaktadır.
Onları kendi evlerinde bakıcılara emanet etmekse tek bir kişiye güvenerek yalnızlığa terk etmeyi kabullenmektir.
Geleneksel aile bağları, büyüklerimize bakımı görev bilmemiz gibi duygusal nedenlerle, aslında onların bedensel ve ruhsal sağlığına istemeden de olsa faydalı olamadığınız durumlar yaratıyor olabilir.
Çabalarınız, artan kronik hastalık sayısına bağlı olarak profesyonel bakım hizmetlerini gerektirdiği halde, doğru adresi bulmakta zorlanıyor olabilirsiniz.
GAYA Özel Bakım ve Yaşam Üniteleri tam da bu ihtiyaç üzerine kurulmuş ve 7/24 bakım ve gözetime ihtiyaç duyan bireylere insan onuruna en üst düzeyde tutarak profesyonel bakım ekibi ile hizmet sunmaktadır.

GAYA Özel Bakım ve Yaşam Üniteleri Bakım evi kavramının ötesine geçerek Türkiye’de yeni bir yaşlı bakım trendi oluşturmayı hedeflemiştir. Geriatrik bireylerin her türlü ihtiyaçlarına yanıt vermek için kurulmuş ve hizmet sunduğu gruba özel Profesyonel Bakım, Hukuki ve Sosyal konularda destek sağlamaktadır. Akademik Geçmişe sahip yönetiminin önderliğinde kronik bakım hizmetlerinde hemşirelerin önemini benimseyerek Uzman Hemşire kadrosunu genişletmiştir. GAYA Yaşlılık, Alzheimer, Demans, Parkinson, ve İnme gibi çeşitli rahatsızlıkları olan, bakıma muhtaç durumda, 24 saat bakım ve gözetim ihtiyacı duyan bireylere hizmet sunmaktadır.
Görevimizin ve sorumluluğumuzun farkındalığı ile profesyonellikten hiç ödün vermeden ama geleneksel “büyüklere saygı” ilkesine sıkı sıkıya bağlı olarak hizmet verdigimiz merkezimizde sizleri de aramızda görmeyi bekliyoruz.

Yorum

0 0 Yoruma Göre
Bakım Hizmetleri
Quality of customer service and attitude to work with you
0
Sağlık Hizmetleri
Overall experience received for the amount spent
0
Tesis Özellikleri
Visibility, commute or nearby parking spots
0
Diğer
The physical condition of the business
0

Reply

Cancel reply
Call Now ButtonDESTEK HATTI!