İstanbul Huzurevleri ve Yaşlı Bakımevleri

Huzurevleri ve bakımevleri, 55 yaşın üzerinde olan ve belirli sebeplerle ailesi tarafından bakım verilemeyen ve hayatını tek başına hayatını devam zorlanan ve bakım desteği alma ihtiyacı duyan yaşlıların bakımlarının yapıldığı merkezlerdir. Merkezde, yaşlılar 24 saat boyunca gözlem ve bakım altında olurlar ve benzer yaştaki kişilerin de bulunduğu bir yaşam alanında yaşarlar. Huzurevleri, aynı zamanda yardıma ihtiyacı olan bireylere sosyal bir yaşam imkânı sunar. Kendi hayatını tek başına devam ettiremeyen yada ettirmek istemeyen kişiler kendi yaşlarında veya kendi yaşlarına yakın kişiler ile tanışarak onlarla zaman geçirirler. Böylece gün içinde onlarla iletişim halinde kalarak keyifli vakit geçirirler. Ek olarak huzurevlerinde düzenlenen sosyal etkinlikler de mevcuttur. Bu etkinliklerde buradaki kişilerin daha iyi vakit geçirebilmesi amaçlanır ve gün sonunda sosyal bir çevre içerisinde etkileşim kurarlar.

İstanbul’da yaşıyorsanız ve aile büyüklerinizin profesyonel bir bakıma ihtiyaç duyduğunu düşünüyorsanız ve bu sebeple huzurevi veya bakımevi arayışı içerisindeyseniz İstanbul’da pek çok bakımevi ve huzurevi mevcuttur. İstanbul huzurevleri çeşitli özelliklere, şartlara sahip olmak üzere sizlerin beklentilerinize cevap verebilecek mi kısmına odaklanmanız gerekiyor. İstanbul Bakımevleri içerisinden Bakımevinden ekibi olarak sizleri en iyi hizmetlerle buluşturacak, ailenizin büyüğüne özenle bakım verecek ve ona mutlu olacağı bir yaşam imkânı sağlayacak çözüm ortaklarıyla buluşturacağız. Siz de İstanbul’da bakımevleri/huzurevi arayışı içerisinde iseniz sitemizi inceleyebilirsiniz ve aradığınız merkezi bulabilirsiniz. Keyifli okumalar dileriz.

LİMAN Huzurevi ve Yaşlı Bakım Merkezi BAKIRKÖY

AÇILIŞ: 2013     KAPASİTE: 45 (0212) 662 01 41   ve   (0533) 222 22 67 Yeşilköy Mah. Cümbüş Sk. No:8 Bakırköy/İstanbul info@limanhuzurevi.com https://www.limanhuzurevi.com/ https://www.facebook.com/limanhuzurbakimevi https://instagram.com/liman.huzurevi?igshid=YmMyMTA2M2Y= Hakkımızda Liman Huzur...

İncele

GSM BOĞAZİÇİ Huzurevi ve Yaşlı Bakım Merkezi MALTEPE CEVİZLİ ŞUBESİ

AÇILIŞ: 2016     KAPASİTE: 78 (0216) 305 71 25   ve   (0216) 352 75 75 Cevizli Mah. Neşe Sok. No39/1 Maltepe/İstanbul info@bogazicihuzurevi.com https://bogazicihuzurevi.com/ https://www.facebook.com/%C3%96zel-Gsm-Bo%C4%9Fazi%C3%A7i-Huzurevi-Ve-Ya%C5%9Fli-Bakim-Merkezi-609012569268304/ https://instagram.com/gsmbogazicihuzurevi?igshid=YmMyMTA2M2Y= HAKKIMIZDA Özel Boğaziçi...

İncele

DARÜŞŞAFAKA MALTEPE BAĞIŞÇILARI SİTESİ 2 Yaşlı Bakım Merkezi MALTEPE REZİDANS

AÇILIŞ: 2005     KAPASİTE: 39 (0216) 459 59 06   ve   (0216) 457 89 00 Zümrütevler Mh. Zeren Sk.No:27 Maltepe/İstanbul darussafaka@darussafaka.org;burak.uluaydin@darussafaka.org https://www.darussafaka.org/rezidanslar/hakkimizda https://www.facebook.com/darussafaka https://instagram.com/darussafakacemiyeti?igshid=YmMyMTA2M2Y= Hakkımızda Kapılarını 2004 yılında...

İncele

İstanbul Huzurevi ve Bakımevi Fiyatları

İstanbul huzurevleri ve İstanbul bakımevleri farklı niteliklere sahip olmak üzere hizmet vermektedir. Bu noktada sizlerin odaklanması gereken; beklentilerinizin ne olduğu ve yakınınızın ihtiyaçları bu bakımevinde karşılanabilecek mi? Bu iki soruyu en iyi şekilde cevaplayabiliyor olmanız önemlidir. Örneğin; aile büyüğünüzün ağır bir rahatsızlığı var ve yatağa bağımlıysa bu durumda olan bir kişi için bakımevleri çok iyi araştırmalıdır. Tecrübeli ve güvenilir bir sağlık çalışanı ekibi ile çalışmak sizlerin onlara güvenmenizi sağlayacak ve gözünüzün arkada kalmamasını sağlayacaktır. Sizler için değerli olan yaşlınızı, güvenilir bir ekibe emanet etmek son derece önemlidir. İstanbul Huzurevleri ve İstanbul Bakımevleri fiyatları yukarıda bahsettiğimiz niteliklere göre değişmektedir. İstanbul Huzurevleri taşıdığı özelliklere, uzman kadrosuna, huzurevinin kapasitesine ve verilen hizmetin değerine göre değişiklik göstermektedir. Önemli olan sizlerin beklentilerinizi karşılayacak bir bakımevi bulmak ve bu bakımevine aile büyüğünüzü emanet edebilmek. Bakımevinden ekibi olarak ailenizde bakıma ihtiyacı olan kişiyi en iyi şekilde ağırlayacak bakımevini bulmanız ve onların onurlu bir yaşam sürmesi için çalışacağımıza emin olabilirsiniz.

Yukarıdaki yazımızda “İstanbul huzurevleri ve İstanbul bakımevleri” başlığı altında İstanbul’da bulunan bakımevleri hakkında detaylı bilgiler paylaştık. Huzurevlerinde yaşlılara sunulan imkânlardan onların güzel vakit geçirebilmeleri için yapılan etkinliklerden bahsettik. Siz de en doğru yaşlı bakım merkezini bulmak için web sitemizde bulunan yaşlı bakımevleri ve huzurevlerini inceleyebilir, iletişime geçebilir veya destek hattımızdan danışmanlık hizmeti alabilirsiniz.

Bakımevleri hakkında sorularınız mı var?

Uzmanlarımız sizin veya sevdiklerinizin ihtiyaç duyduğu bakımı sağlamak için destek sağlar ve yakınınızda bulunan ihtiyaçlarınıza en uygun bakımevlerini belirler.